top of page

Hizmetlerimiz

 

Sizler için en iyi prosedürlerle desteklenmiş stratejiler ışığında, profesyonel altyapısı ve alanında uzman çalışanları ile farklı bakış açıları sunarak ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap veren projeler tasarlar ve geliştiririz.

Etkin süreç tasarımı ve doğru teknoloji sağlayıcılarından elde edilen son teknoloji ürünü donanımlar kullanılarak, etkili güvenlik kavramı ve stratejisi ışığında temel güvenlik hatalarını ortadan kaldıran bir anlayış içerisinde projelerinizi oluştururuz.

Sizin için en uygun olanı tasarlamak ve uygulamak için sizinle birlikte uyum içinde çalışarak, esnek ve ölçeklenebilir güvenlik projeleri yaratırız.

cctv.png

CCTV (Video)

 

Video izleme sistemleri, örülen güvenlik duvarının en temelinde bulunuyor. Sağlam temel unsur, diğer sistemlerin devamlılığı için önemli bir fırsat sağlıyor. Bu alanda Bosch, Hikvision ve Dahua gibi dünyanın önemli üreticileri ile çözümler sunuyoruz.

notification.png

Hırsız Alarm Sistemleri

 

Tüm kapalı alanlarda kurulabilen ve devrede oldukları sürece izinsiz girişler sırasında alarm haber alma merkezine bilgi iletebilen sistemlerdir. Odaları izleyen hareket sensörleri,  kapı ve pencerelere takılan kontaklardan gelen bilgiler binada kurulu bulunan panel tarafından işlenir. Panel, telefon veya data bağlantısı üzerinden alarmları merkeze iletir. Belirlenmiş güvenlik senaryosuna göre müşteriye ve/veya kolluk kuvvetlerine haber verilir.

smoke-detector.png

Yangın Algılama Sistemleri

 

Projelerimizde dünyanın en büyük yangın ürünleri üretici firmalarının güvenilir, esnek ve stabil ürünlerini kullanıyoruz.
Konvansiyonel, adreslenebilir, patlamaya etkili, karbon monoksit duyarlı farklı algılama ve işlevlere sahip sistemlerle ihtiyaca uygun çözümleri hayata geçiriyoruz

marketing.png

Acil Anons ve Genel Seslendirme Sistemleri

 

Genel seslendirme ve acil anons sistemleri; okullar, oteller, alışveriş merkezleri, süper marketler, sosyal tesisler, fabrikalar, ofisler gibi çeşitli yerlerde ve toplum güvenliğinin önemli olduğu benzer uygulamalarda kullanılan, ideal bir tahliye, mesaj ve arka plan müzik yayını çözümüdür.

Müşteri talepleri doğrultusunda, sistemi bölgelere ayırarak projelendirmeyi yapıyoruz. Farklı bölgelere farklı müzik yayını yapılabilmesini, ayrıca acil durumlarda, sistemin otomatik olarak acil anons durumuna geçerek, kayıtlı ses mesajını yayınlamasını sağlıyoruz.

turnstiles.png

Kartlı Geçiş Sistemleri

Geçiş Kontrol Çözümleri; giriş ve çıkış kayıtlarının takibine ve raporlanmasına, belirlenen görev tanımları ile geçişlerde sınırlama yapılmasına, güvenli bir çalışma ortamının sağlanmasına, gerçekleşen tüm hareketlerin kayıt altına alınmasına, olağan ya da olağanüstü olayları tanımlayarak senaryolar üretilmesine olanak tanıyoruz.

license-plate.png

Plaka Tanıma ve Yüz Tanıma

Sistemleri

 

Plaka tanıma sistemleri, araç giriş / çıkış bölgelerinde aktif olarak kullanılıyor. Bu sistemlerde, kamerayla elde edilen videolardaki plakaların sayı ve harflerini okuyan bir görüntü işleme teknolojisini kullanılıyor. Okunan plakalar kayıt altına alınabiliyor ve bariyerin açılması için kullanılabiliyor. 
Geçiş kontrol sistemlerinde sadece kişiye özel, başkasına transfer edilemeyen ve kopyalanamayan özellikleri kullanarak yetkilendirmeyi sağlayan sistemlerdir. Örneğin bir kişinin parmak izi ya da göz irisini tanıyan sistemler bu tür sistemlere örnektirler. Özellikle yüksek güvenlik gerektiren yerlerde tercih edilmektedirler. Bunun yanı sıra kart taşınmasını operasyonel olarak istemeyen kurumlarda kullanılmaktadır.

bottom of page